Skup stoków

Stocklots to rozwiązanie problemu, jaki powoduje zalęgający towar. Jest to problem realny, ponieważ czasami część posiadanych towarów trzeba spisać na straty, ale oznaczać to może podwójne koszty. Nie tylko traci się część swojego majątku, ale także ponosi się często niemałe koszty utylizacji. Dzięki Stocklots zalęgający towar może przynieść mimo wszystko zysk, a przynajmniej w maksymalnym możliwym stopniu ograniczyć straty spowodowane nietrafionymi inwestycjami czy zwrotami.

 

Dlaczego warto skorzystać ze Stocklots?

Jeśli jesteś w posiadaniu produktów i nie masz z nimi co zrobić, Stocklots jest tutaj rozwiązaniem idealnym. Skup stoków magazynowych jest specjalistycznym przedsięwzięciem, którego podstawowym celem jest znajdowanie specjalnych dróg dystrybucji dala trudnych do sprzedania towarów albo rzeczy, których właściciel po prostu nie był w stanie wprowadzić na rynek. Kto ostatecznie kupi takie produkty? Dla ich posiadacza nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ zajmuje się tym Stocklots. Właściciel sprzedaje Stocklots swoje stoki i zapomina o problemie.

 

 

Oferta skupów magazynowych

Zapytaj o szczegóły


Kontakt

 

Co skupuje Stocklots?

Niezależnie od tego, czy skupowanie produktów ma obejmować duże partie towaru, czy chodzi tylko o niewielkie końcówki serii lub zwroty, Stocklots jest w stanie przyjmować:

  • Dowolnego rodzaju pozostałości po bankrutujących firmach
  • Produkty nieodebrane z fabryk lub zamówione przez klientów, ale pozostawione u dystrybutorów
  • Końcówki magazynowe importerów i dystrybutorów, w tym końcówki serii produkcyjnych, których nie da się umieścić na rynku
  • Produkty z wadami jakościowymi, których nie da się umieścić na rynku lub postanowiono nie umieszczać ich na nim

Współpraca ze Stocklots jest bardzo prosta tak dla podmiotów, które chcą nabyć wszelkiego rodzaju zalegający towar, jak i zwłaszcza dla firm, które takie rzeczy posiadają. Oferowane przez Stocklots stawki są bardzo wysokie w stosunku do realnej wartości rzeczy, co oznacza, że nie tylko znika problem, ale pojawia się też istotny przypływ środków finansowych.